İnşaat Mühendisleri Odası Geleneksel Dayanışma Balosu Gerçekleşti

İnşaat Mühendisleri Odası Geleneksel Dayanışma Balosu Gerçekleşti

İnşaat Mühendisleri Odası Geleneksel Dayanışma Balosu Gerçekleşti
  • Güncelleme Tarihi: 17 June 2022
İnşaat Mühendisleri Odası'nın Geleneksel Dayanışma Balosu Acapulco Hotel'de 11 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşti. İnşaat Mühendisleri Odası üyeleri, aileleri ve misafirleri ile inşaat sektöründen seçkin konukların katılımı ile gerçekleşen geceye, KTMMOB Genel Başkanı ,KTMMOB'ye bağlı Oda Başkanları ve yöneticileri katıldı.
Balo'da açılış konuşmasını yapan İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gürkan Yağcıoğlu "Pandemi nedeniyle 2 yıldır yapılamayan geleneksel dayanışma balosunun bu yıl yapılmasından duyduğu memnuniyeti belirtti. Konuşmasında, balonun ülkede yaşanan sosyal ve ekonomik buhranın içerisinde tüm oda üyeleri tüm katılımcılar için bir moral kaynağı olacağını belirterek, tüm katılımcılara teşekkür etti ve dayanışmanın İnşaat Mühendisleri Odası'nın en büyük gücü olduğunu belirtti." KTMMOB Genel Başkanı Tunç Adanır da baloya katılanlara hitaben yaptığı konuşmada" İnşaat Mühendisleri Odasının bu etkinliğinin oda üyeleri arasındaki dayanışma ve birlikteliği artırdığını belirterek, meslek camiası adına bu birlikteliği görmekten duyduğu memnuniyetini belirtti."
Etkinlikte meslekte 25. , 40. ve 50. yıllarını dolduran oda üyelerimize plaketleri taktim edildi.Müzik grubunun müzikleri ile devam eden etkinlik, hediye çekilişi ve gece anısına dayanışma pastasının kesilmesi ile son buldu.

Üst Taraf