44/1. Yapı Denetimi Eğitimi Tamamlandı.

44/1. Yapı Denetimi Eğitimi Tamamlandı.

44/1. Yapı Denetimi Eğitimi Tamamlandı.
  • Güncelleme Tarihi: 18 December 2020

İnşaat Mühendisleri Odası, “44/1. Yapı Denetimi Eğtitimi” konulu Meslek İçi Eğitim Semineri,16-17 Aralık 2020 tarihlerinde, KTMMOB Konferans Salonun'da inşaat sahalarındaki uygulamalara yönelik pratik ve teorik bilgilerin verildiği 9 ana konuda gerçekleşti.

İMO Başkanı Gürkan Yağcıoğlu, Eğitim Seminerinin başında yaptığı açılış konuşmasının ardından, KTMMOB İnşaat Mühendisleri Odası ve  Kuzey Kıbrıs'ta İnşaat Mühendisliği ile ilgili genç meslektaşlarımızı bilgilendirdi. 

İMO Eğitim Seminerinin diğer oturumlarında sırası ile: KTMMOB Genel Başkanı Seran Aysal, “Mesleki Kontrollük Tüzüğü’nün Ana Prensipleri’nin Anlatılması” , İMO Genel Sekreteri Dr. Abdullah Ekinci, "Zemin Etüdü ve Temel Mühendisliği",  Komite üyeleri Hüdaverdi Tozan, “ Yapı Denetimi Sürecinde Kontrol Mühendisince Yürütülecek Çalışmalara İlişkin Temel Hususlar” ve "Çelik Yapılar ve Uygulamalar”, Dr. Şevket Bostancı, “Beton Kalitesinin Denetimi”, Yapı Denetim Eğitim Koordinatörü Özgün Akcan, “Betonarme Yapılarda Kalıp Sistemleri” ve “ Betonarme Elemanlarda Doğru Donatı Düzenleme ve Kontrol” ve Gülcan Yalınca Kulle, “İnşaat Sahasında İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı” konularında sunumlarını yapmıştır. Sunumların sonrasında üyelerin konuyla ilgili soru ve cevaplarıyla sona eren Eğitim, katılım belgelerinin takdimi ile tamamlandı.


Üst Taraf