Yönetim Kurulu

  • Güncelleme Tarihi: 01 March 2007
 
Seran AYSAL
 Başkan
 1977 yılında Gazi Mağusa’da doğdu. 1999 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2002 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde, İnşaat Teknolojisi ve Yönetimi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. 1999 yılından itibaren Saha Müh., Proje ve Kontrol - Müh görevlerini yürütmektedir. Halen kendine ait Mimarlık – Mühendislik Bürosunda hizmet vermektedir. İnşaat Mühendisleri Odası 36. dönem Yönetim Kurulunda Y. Üye, 38., 39. ve 40. dönem Yönetim Kurulunda Genel Sekreterlik ve 41. ve 42. dönem Yönetim Kurulunda Başkanlık görevini yürütmektedir. Evli ve 1 Çocuk babasıdır.
 
 
  
 Bora KUTRUZA
 
Genel Sekreter
 1981 yılında Lefkoşa’da doğdu. 2002 yılında ABD’de New York eyaletindeki Cornell Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun oldu. 2003 yılında ABD’de Kaliforniya eyaletindeki Stanford Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, Deprem Mühendisliği dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2003 – 2005 yılları arasında New York’da Weidlinger Associates’de Yüksek Yapılar Bölümünde danışman mühendislik; 2005 – 2006 yılları arasında İrlanda’da Gama Holding’de kontrol mühendisliği görevini yaptı. 2006 yılından itibaren Lefkoşa’da özel bir firmada proje ve kontrol mühendisliği görevini yürütmektedir. 41.ve 42. dönem yönetim kurulu Genel Sekreterlik görevini yürütmektedir.
 
 
  
 Ahmet SÖNMEZLER
 
Sayman
 1984 yılında Lefkoşa’da doğdu. 2005 yılında Türkiye’de İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun oldu. 2006 yılında Birleşik Krallık’da İskoçya Glasgow Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, Geoteknik Mühendisliği dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2006 – 2007 yılları arasında özel bir şirkette proje ve kontrol mühendisliği; 2008 – 2009 yılları arasında K.K.T.C. Lefkoşa Su İşleri Dairesi’nde kontrol mühendisliği; 2010-2011 yılları arasında NATURA 2000 Projesinde kontrol mühendisliği görevini yaptı. 2011 yılından itibaren K.K.T.C. Lefkoşa Su İşleri Dairesi’nde proje ve kontrol mühendisliği görevini yürütmektedir. 41. ve 42. dönem yönetim kurulu Saymanlık görevini yürütmektedir.
 
 
  
 
Aydın ÖZTEMEL
 Yönetim Kurulu Faal Üyesi
 1980 yılında Lefkoşa’da doğdu. 1997 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde, Yapı Mekaniği Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı ve 2006 yılına kadar Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde Yapı-Deprem Mühendisliği konusunda akademik çalışmalar gerçekleştirdi. 2006 yılından itibaren Proje ve Kontrol mühendisliği hizmetlerini sürdürmektedir. Halen kendine ait Mimarlık – Mühendislik Bürosunda hizmet vermektedir. İnşaat Mühendisleri Odası 39. dönem Yönetim Kurulunda Y. Üyelik ve 40. dönem Yönetim Kurulunda Saymanlık görevlerini yürüttü. 42. dönem Yönetim Kurulunda Faal Üyelik görevini yürütmektedir.
 
 
  
 
Gürkan YAĞCIOĞLU
 Yönetim Kurulu Faal Üyesi
 1982 Mağusa'da doğudu. 2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2004 Yılından itibaren proje ve kontrollük işleri ile birlikte Özel bir şirkette proje ve saha mühendisliği görevini yürütmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası 41. dönem Yönetim Kurulunda Yedek Üyelik görevini yürüttü. 42. dönem Yönetim Kurulu Faal Üyeliğini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
 
  
 Hüdaverdi TOZAN
 
Yönetim Kurulu Üyesi
 1968’de Yeşilyurt'ta doğdu.1991 yılında Ankara, Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun oldu. 2000 yılında lefkoşa, Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Fakültesi'nde , Yapı Mekaniği Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1993-1996 yıllarında şantiye mühendisliği yaptı. 1996 yılından itibaren ise Yakın Doğu Üniversitesinde Tasarım ve Fiziki Geliştirme Dairesi’nde proje ve kontrol mühendisi olarak göreve başladı ve halen aynı görevi yürütmektedir. 2000 yılından itibaren ,Yakın Doğu Üniversitesinde öğretim elemanı olarak da görev yapmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası 38. , 39. ve 40. dönem Yönetim Kurularında Yedek Üyelik ve 41. dönem Yönetim Kurulunda Faal Üyelik görevlerini yürüttü. 42. dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliğini yürütmektedir.
 
 
  
 
 Mahmut BETONCU
 Yönetim Kurulu Üyesi
 1988 yılında Lefkoşa’da doğdu. 2009 yılında İngiltere’deLondra Kent’inde Kingston Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun oldu. 2011 yılında İngiltere’de Surrey Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, Yapı Mühendisliği dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2011 - 2015 yılından itibaren Mağusa’da özel bir firmada proje ve kontrol mühendisliği görevini yürüttü. 2016 Yılından itibaren Kendine ait İnşaat ޞirketinde hizmet vermekte ve 42. dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliğini yürütmektedir.

 

ESKİ YÖNETİM KURULLARI

BASKAN :ÖZGÜN AKCAN 
G. SEKRETER:SERAN AYSAL 
G. SAYMAN:AYDIN ÖZTEMEL 
ÜYE:BORA KUTRUZA
ÜYE:AHMET ADISNLI 
Y.ÜYE:OSMAN İLTER
Y.ÜYE:HÜDAVERDİ TOZAN  

BASKAN :ÖZGÜN AKCAN 
G. SEKRETER:SERAN AYSAL 
G. SAYMAN:HÜSEYİN KAYA
ÜYE:UMUT TÜRKER
ÜYE:AHMET ADISNLI
Y.ÜYE:HÜDAVERDI TOZAN 
Y.ÜYE:BORA KUTRUZA
Y.ÜYE:AYDIN ÖZTEMEL 

BASKAN :ÖZGÜN AKCAN 
G. SEKRETER:SERAN AYSAL 
G. SAYMAN:SELCAN AKYEL 
ÜYE:HÜSEYIN KAYA 
ÜYE:AHMET ADISNLI 
Y.ÜYE:HÜDAVERDI TOZAN 
Y.ÜYE:MUSA TAMAKAN 

BASKAN :OSMAN YILMAZ 
G. SEKRETER :SALIH T. ERSÜMER 
G. SAYMAN :SELCAN AKYEL 
ÜYE :UMUT TÜRKER 
ÜYE :SIMTEN ALTAN 
Y.ÜYE :ZEHRA ÇAGNAN 
Y.ÜYE :MUSA TAMAKAN 
Y.ÜYE :HÜSEYIN KAYA 
Y.ÜYE :ERSAL BERBEROGLU 

BASKAN :OSMAN YILMAZ 
SEKRETER :SALIH T. ERSÜMER 
SAYMAN :SELCAN AKYEL 
ÜYE :UMUT TÜRKER 
ÜYE :OYKUN BOYACI 
Y.ÜYE :MUSA TAMAKAN 
Y.ÜYE :SERAN AYSAL

BASKAN :SALIM PIYALE
SEKRETER:OSMAN YILMAZ
SAYMAN:OYKUN BOYACI
ÜYE:CEMAL G. ELAGÖZ
ÜYE:SALIH T. ERSÜMER
Y.ÜYE:NÜZHET KORTUN 
Y.ÜYE:ERSAL BERBEROGLU 

BASKAN: SALIM PIYALE
SEKRETER:OSMAN YILMAZ
SAYMAN:OYKUN BOYACI
ÜYE:NÜZHET KORTUN
ÜYE:SALIH T. ERSÜMER
Y.ÜYE:ERSAL BERBEROGLU 
Y.ÜYE:CEMAL G. ELAGÖZ 

BASKAN:SALIM PIYALE
SEKRETER:OSMAN YILMAZ
SAYMAN:OYKUN BOYACI
ÜYE:NÜSHET KORTUN
ÜYE:ÖZGÜR EREN
Y.ÜYE:ERSAL BERBEROGLU 
Y.ÜYE:SALIH T. ERSÜMER 

BASKAN:AHMET Ö. ÇAGNAN
SEKRETER:SALIH T. ERSÜMER
SAYMAN:ENGIN KUNT
ÜYE:MUSTAFA TUNAR
ÜYE:HÜSEYIN Ü. YETINER
Y.ÜYE:NÜZHET KORTUN 
Y.ÜYE:SELCAN AKYEL

 


Üst Taraf