Yönetim Kurulu

  • Güncelleme Tarihi: 01 March 2007
 
Gürkan YAĞCIOĞLU
 Başkan
 1982 Mağusa'da doğudu. 2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2004 Yılından itibaren proje ve kontrollük işleri ile birlikte Özel bir şirkette proje ve saha mühendisliği görevini yürütmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası 41. dönem Yönetim Kurulunda Yedek Üyelik ve 42. dönem Yönetim Kurulu Faal Üyeliği görevini yürüttü. 43. Dönem Yönetim Kurulunda Başkanlık görevini yürütmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
 
  
 Bora KUTRUZA
 
Genel Sekreter
 1981 yılında Lefkoşa’da doğdu. 2002 yılında ABD’de New York eyaletindeki Cornell Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun oldu. 2003 yılında ABD’de Kaliforniya eyaletindeki Stanford Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, Deprem Mühendisliği dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2003 – 2005 yılları arasında New York’da Weidlinger Associates’de Yüksek Yapılar Bölümünde danışman mühendislik; 2005 – 2006 yılları arasında İrlanda’da Gama Holding’de kontrol mühendisliği görevini yaptı. 2006 yılından itibaren Lefkoşa’da özel bir firmada proje ve kontrol mühendisliği görevini yürütmektedir. 41., 42. ve 43. Dönem Yönetim Kurulu Genel Sekreterlik görevini yürütmektedir.
 
 
  
 Ahmed ERKMEN
 
Sayman
 1976 yılında Lefkoşa'da doğdu. 1997 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2000 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde Yapı İşletmesi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. 2000-2001 yılları arasında Türkiye'de özel bir firmada Şantiye şefi olarak görev yaptı. 2001-2004 yılları arasında Doğu Akdeniz Üniversitesinde akademik çalışmalar gerçekleştirdi. 2004-2009 yılları arasında özel şirketlerde şantiye şefi ve proje mühendisi olarak çalıştı. 2009-2011 ve 2015-2017 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odası Vize bürosunda Teknik Personel olarak görev yaptı. 2011-2015 yılları arasında İstanbul'da özel bir firmada proje mühendisi olarak çalıştı. 2017 yılından itibaren özel bir firmada Proje Mühendisliği görevini yürütmektedir. 43. Dönem Yönetim Kurulunda Saymanlık görevini yürütmektedir.
 
 
  
 
Abdullah EKİNCİ
 Yönetim Kurulu Faal Üyesi
 Ortaokul ve lise eğitimini Kıbrıs, Girne Amerikan Koleji`nde tamamladıktan sonra Inşaat Mühendisligi eğitimini Ingilterenin Coventry University`de tamamladı. Lisans egitimi ardindan 2007 yilinda Yuksek Lisans egitimini ayni Universite`de Part Time yaparken Shires Consulting firmasinda Geoteknik Mühendisi olarak çalıştı. 2009 -2012 yılları arasında  University College London`da ayni alanda Doktora eğitimi gördü. 2012 yılında Kibrisa dönüşünün ardından Uluslararası Kıbrıs Üniversitesin’de Öğretim Üyesi olarak çalıştıktan sonra 2013 yılında kendi  Geoteknik danismanlik isletmesini kurdu ve  2014 yilindan buyana halen; Lefke Avrupa Üniversitesin’de İnşaat Mühendisliği Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesidir. 2018 yılında Uluslararası Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Topluluğu (ISSMGE) Laboratuvar Uygulamaları (TC101) ve Zemin İyileştirme (TC211) Teknik Komitelerine seçildi. Halen, Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyeliği ve KTIMO  43. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.
 
 
  
 
Derya NERELİ
 Yönetim Kurulu Faal Üyesi
 1988 yılında İstanbul’da doğdu. Orta okul ve lise eğitimini Lefkoşa Türk Maarif Kolejinde tamamladıktan sonra, 2010 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun oldu. 2011 yılında İngiltere’de Imperial College London Üniversitesi’nde Genel Yapılar( Çelik-Beton) bölümünün Yapı Mühendisliği dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2012 yılından itibaren Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampüsünde öğretim görevlisi olarak devam etmekte, aynı zamanda özel sektörde proje ve kontrol mühendisliği görevini sürdürmektedir. 43. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmektedir.
 
 
  
 Gözde OĞUZ
 
Yönetim Kurulu Üyesi
 1982 yılında Lefkoşa'da doğudu. 2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2017 yılında başladığı yüksek lisan eğitimine Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakületesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde devam etmektedir. 2004-2006 yılları arasında özel bir şirkette şantiye mühendisi olarak kanalizasyon projelerinde çalıştı. 2006 yılından itibaren Lefkoşa Türk Belediyesi Kanalizasyon Şubesinde İnşaat Mühendisi olarak kanalizasyon proje dizayn ve kontolluk görevini sürdürmektedir. Evli ve 1 çocuk annesidir. 43. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.
 
 
  
 
 Hüsnü COŞAN
 Yönetim Kurulu Üyesi
  

1988 yılında Girne’de doğdu. 2011 yılında Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2014 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde Yapı Mühendisliği dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2011-2014 yılları arasında Girne’de özel bir firmada yarı zamanlı olarak proje ve saha mühendisi olarak çalıştı. 2015 yılından itibaren yine aynı firmada tam zamanlı olarak proje ve kontrol mühendisliği görevini yürütmektedir. 43. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

 

 

ESKİ YÖNETİM KURULLARI


 

 

BASKAN :SERAN AYSAL
G. SEKRETER:BORA KUTRUZA
G. SAYMAN:AHMET SÖNMEZLER
ÜYE:AYDIN ÖZTEMEL
ÜYE:GÜRKAN YAĞCIOĞLU
Y.ÜYE:HÜDAVERDİ TOZAN
Y.ÜYE:MAHMUT BETONCU

BASKAN :SERAN AYSAL
G. SEKRETER:BORA KUTRUZA
G. SAYMAN:AHMET SÖNMEZLER
ÜYE:SİMTEN ALTAN
ÜYE:HÜDAVERDİ TOZAN
Y.ÜYE:GÜRKAN YAĞCIOĞLU
Y.ÜYE:AYGÜN ÖNEL

BASKAN :ÖZGÜN AKCAN 
G. SEKRETER:SERAN AYSAL 
G. SAYMAN:AYDIN ÖZTEMEL 
ÜYE:BORA KUTRUZA
ÜYE:AHMET ADISNLI 
Y.ÜYE:OSMAN İLTER
Y.ÜYE:HÜDAVERDİ TOZAN  

BASKAN :ÖZGÜN AKCAN 
G. SEKRETER:SERAN AYSAL 
G. SAYMAN:HÜSEYİN KAYA
ÜYE:UMUT TÜRKER
ÜYE:AHMET ADISNLI
Y.ÜYE:HÜDAVERDI TOZAN 
Y.ÜYE:BORA KUTRUZA
Y.ÜYE:AYDIN ÖZTEMEL 

BASKAN :ÖZGÜN AKCAN 
G. SEKRETER:SERAN AYSAL 
G. SAYMAN:SELCAN AKYEL 
ÜYE:HÜSEYIN KAYA 
ÜYE:AHMET ADISNLI 
Y.ÜYE:HÜDAVERDI TOZAN 
Y.ÜYE:MUSA TAMAKAN 

BASKAN :OSMAN YILMAZ 
G. SEKRETER :SALIH T. ERSÜMER 
G. SAYMAN :SELCAN AKYEL 
ÜYE :UMUT TÜRKER 
ÜYE :SIMTEN ALTAN 
Y.ÜYE :ZEHRA ÇAGNAN 
Y.ÜYE :MUSA TAMAKAN 
Y.ÜYE :HÜSEYIN KAYA 
Y.ÜYE :ERSAL BERBEROGLU 

BASKAN :OSMAN YILMAZ 
SEKRETER :SALIH T. ERSÜMER 
SAYMAN :SELCAN AKYEL 
ÜYE :UMUT TÜRKER 
ÜYE :OYKUN BOYACI 
Y.ÜYE :MUSA TAMAKAN 
Y.ÜYE :SERAN AYSAL

BASKAN :SALIM PIYALE
SEKRETER:OSMAN YILMAZ
SAYMAN:OYKUN BOYACI
ÜYE:CEMAL G. ELAGÖZ
ÜYE:SALIH T. ERSÜMER
Y.ÜYE:NÜZHET KORTUN 
Y.ÜYE:ERSAL BERBEROGLU 

BASKAN: SALIM PIYALE
SEKRETER:OSMAN YILMAZ
SAYMAN:OYKUN BOYACI
ÜYE:NÜZHET KORTUN
ÜYE:SALIH T. ERSÜMER
Y.ÜYE:ERSAL BERBEROGLU 
Y.ÜYE:CEMAL G. ELAGÖZ 

BASKAN:SALIM PIYALE
SEKRETER:OSMAN YILMAZ
SAYMAN:OYKUN BOYACI
ÜYE:NÜSHET KORTUN
ÜYE:ÖZGÜR EREN
Y.ÜYE:ERSAL BERBEROGLU 
Y.ÜYE:SALIH T. ERSÜMER 

BASKAN:AHMET Ö. ÇAGNAN
SEKRETER:SALIH T. ERSÜMER
SAYMAN:ENGIN KUNT
ÜYE:MUSTAFA TUNAR
ÜYE:HÜSEYIN Ü. YETINER
Y.ÜYE:NÜZHET KORTUN 
Y.ÜYE:SELCAN AKYEL

 


Üst Taraf