"Geleceğe Güvenle Ulaştıralım" Konferansı Tamamlandı.

"Geleceğe Güvenle Ulaştıralım" Konferansı Tamamlandı.

"Geleceğe Güvenle Ulaştıralım" Konferansı Tamamlandı.
  • Güncelleme Tarihi: 25 September 2017

KTMMOB İnşaat Mühendisleri Odası ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasının birlikte düzenlediği "Geleceğe Güvenle Ulaştıralım" Konferansı, 22 Eylül 2017 Cuma günü, açılış konuşmalarıyla başladı.

Konferans açılışına; TMMOB İMO Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe, KTMMOB İMO Başkanı Seran Aysal, KTMMOB Genel Başkanı Ahmet Hüdaoğlu, PGM Trafik Müdürü Ahmet Beşerler, Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Benli, Toplumcu Demokrasi Partisi Genel Başkanı Cemal Özyiğit, Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı Tufan Erhürman, KKTC 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı ve Cumhurbaşkanı Vekili Dr. Sibel Siber, TMMOB İMO v e KTMMOB İMO Yönetim Kurulu üyeleri, İMO Adana Şube Başkanı Halil Çağdaş Kaya, İMO Muğla Şube Başkanı Alifer Atasever, Birliğe bağlı oda başkan ve yöneticileri, katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından, devletin ilgili birimlerini ve uzman konuşmacıların konuşmacı olarak katıldığı 5 oturumda 16 konuşma gerçekleştirildi, katılımcıların soruları ile konular tartışıldı. Konferans 2. günü değerlendirme konuşmasını ise Prof. Dr. Güngör Evren gerçekleştirdikten sonra konferans tamamlandı. Konferans kapanış konuşmalarını ve katılımcı sertifikalarını Cemal Gökçe ve Seran Aysal gerçekleştirdi. 

 

Üst Taraf